ТРИ РОКИ ГАРАНТІЇ З МОМЕНТУ ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ

CNC Electric відповідально відноситься до своїх гарантійних зобов’язань, так як довіра наших клієнтів – це не просто ще одне гарне слово широкого вжитку. Для нас це, перш за все, взяті на себе зобов’язання!

Встановлюючи і експлуатуючи наше обладнання, Ви можете бути впевнені, що ми повністю і в адекватні строки виконаємо взяті на себе гарантійні зобов’язання. Ми є єдиним прямим імпортером і ексклюзивним представником компанії CNC в Україні. Більше того все імпортоване обладнання, проходить обов’язковий контроль у нашій лабораторії, а тестування кожного силового автоматичного вимикача фіксується на відео камеру і при необхідності може бути затребуване нашими клієнтами за ідентифікаційним штрих кодом у режимі он-лайн.

Виходячи з того, що компанія CNC Electricє виробником низьковольтного електротехнічного обладнання з повним замкненим циклом виробництва, а продукція повністю відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO, а також сертифікована в Україні, враховуючи накопичені статистичні дані за 3 роки імпорту, CNC Electric без вагань надає гарантію 3 роки експлуатації на всю лінійку обладнання, що завозиться в Україну.

Побачити обов’язковий тест-перевірку отриманого обладнання можна перейшовши за посиланням, попередньо зареєструвавшись і заповнивши штрих-код у пошуковій системі.

24\7 СЕРВІС

Що робити, якщо виник гарантійний випадок?

Наперед усе, необхідно проінформувати про це нашу службу технічної підтримки і обслуговування клієнтів, фахівці якої, приймуть від Вас замовлення у режимі 24\7. При цьому, для зменшення часу реакції, не забутьте будь-ласка заздалегідь підготувати такі документи:

 • Товарну накладну на придбане обладнання
 • Правильно заповнений гарантійний талон (дата продажу, штампи, підписи)

Якщо обладнання виходить з ладу протягом гарантійного строку, то строк ремонту буде доданий до гарантійного строку.

У випадку, коли обладнання виходить з ладу з причини заводського дефекту, обладнання буде відремонтоване або, при необхідності, замінене на нове, за рахунок нашого підприємства. Гарантійні зобов’язання здійснюються тільки у випадку дотримання правил експлуатації обладнання, його відповідного підключення, монтажу, транспортування, зберігання тощо. Більш детально про гарантійні випадки можна дізнатись у технічному паспорті на придбане обладнання.


ПІДМІННИЙ ФОНД ОБЛАДНАННЯ

Максимальний термін гарантійного ремонту становить 30 робочих днів і відраховується з моменту, коли обладнання було передано Вашому постачальнику або безпосередньо в наш сервісний центр.

Виникає питання - яким чином споживачеві забезпечувати свій об'єкт електроенергією протягом цього проміжку часу?

Мы подбали про вирішення таких випадків і створили підмінний фонд - це обладнання, яке ми надаємо нашим партнерам для того, щоб їх об'єкти не залишилися без електропостачання на час здійснення ремонтних робіт.

Для отримання обладнання з підмінного фонду Вам достатньо повідомити нашу службу технічної підтримки про таку необхідності при реєстрації гарантійного випадку. У максимально короткі терміни Ви отримаєте відповідь, як можна отримати обладнання на заміну з мінімальними для Вас витратами.

Доставка обладнання CNC Electric по Києву і Україні

 • Ви можете самостійно отримати товар у нас на складі за адресою: м. Київ, вулиця Сім'ї Сосніних, 9А
 • При замовленні на суму більше 5 000 грн: ми доставимо Ваше замовлення БЕЗКОШТОВНО в межах наступних міст: Київ, Бровари, Бориспіль, Вишневе, Васильків.

Також ми можемо відправити товар службами доставки по Києву та Україні. Доставка здійснюється за допомогою транспортного агентства «Нова Пошта». За бажанням клієнта можлива доставка іншим перевізником.

Доставка обладнання відбувається на наступний день після оформлення видаткових документів.

Для оформлення доставки необхідно надати менеджеру:

 • оригінал довіреності або її копію не пізніш 15:00 дня оформлення видаткових документів;
 • точна назва міста, в який проводиться відправка і номер відділення;
 • мобільний телефон та ім'я одержувача вантажу.

На наступний день після відправки замовлення, відповідальний менеджер CNC Electric зв'яжеться з Вами і повідомить номер декларації для отримання товару, суму до оплати і дату його надходження в пункт призначення.
Доставка оплачується замовником при отриманні обладнання або за домовленістю з CNC Electric.

Зверніть увагу, що в рахунок-фактуру не включається вартість страховки відправляється вантажу (1% від вартості замовлення). Якщо ви бажаєте застрахувати вантаж, необхідно повідомити про це менеджеру перед відправкою продукції. Страхування вантажу вбереже Вас від можливого псування або його втрати в процесі транспортування.

Січень 2019
Міжднародний сертифікат ISO-9000
Січень 2019
Міжднародний сертифікат ISO-14000
Січень 2019
Міжднародний сертифікат OHSMS-18000
Липень 2019
Сертифікат відповідності
Лютий 2018
Сертифікат УкрСЕПРО

Порядок доступу до каталогів CNC Electric:

 • Отримайте код доступу у менеджера CNC Electric, відповідального за Ваше замовлення
 • Введіть код доступу і натисніть кнопку "Отримати доступ"

Помилка вводу коду доступу!

Порядок доступу до Паспортів на вироби CNC Electric:

 • Отримайте код доступу у менеджера CNC Electric, відповідального за Ваше замовлення
 • Введіть код доступу і натисніть кнопку "Отримати доступ"

Помилка вводу коду доступу!


POS-матеріали CNC Electric для торгових представників:

 • Каталоги продукції CNC Electric;
 • Стенди зі зразками обладнання CNC Electric;
 • Рекламні плакати форматів А-1, А-3;
 • Настільні, настінні та кишенькові календарі;
 • Блокноти, ручки.

Наш технічний відділ це команда висококваліфікованих фахівців, а їх багаторічний досвід реалізації проектів дозволяє швидко реагувати на всі потреби і запити клієнтів.

Протягом всього часу, поки ви використовуєте електротехнічне обладнання CNC Electric, ви можете отримати будь-які технічні консультації по експлуатації обладнання, налаштування параметрів і вирішення нестандартних технологічних задач.

Кваліфікована технічна консультація проводиться вже з моменту замовлення устаткування при складанні специфікації обладнання, що постачається і обґрунтування його використання для конкретної задачі.

Інженери і техніки нашої компанії щодня розбираються із запитами, які базуються на поточних проблемах і виробничих завданнях наших клієнтів. Для технічної підтримки клієнтів і можливості бути краще конкурентів CNC Electric пропонує ефективні рішення, що дозволяють оптимізувати технологічні процеси, при цьому клієнтові гарантується необхідна конфіденційність.

Всі офіційні покупці обладнання CNC Electric можуть зв'язатися з нами будь-яким зручним для них спосіб:
за телефоном: +38 (044) 222-85-88
або електронною поштою: 8@neoelektro.com.ua та отримати вичерпну технічну консультацію.

Порядок отримання технічної консультації:

 • Надати вихідну інформацію (докладний опис завдання або проблеми, докласти фото, схему).
 • Наші фахівці підготують всі можливі варіанти, зв'яжуться з вами і дадуть вичерпну відповідь на всі ваші питання.

Порядок доступу до бланку рекламації CNC Electric та правилам його заповнення:

 • Отримайте код доступу у менеджера CNC Electric, відповідального за Ваше замовлення
 • Введіть код доступу і натисніть кнопку "Отримати доступ"

Помилка вводу коду доступу!